Dodano: 2017-10-25, IX Gminny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

Już po raz dziewiąty w dniu 23 października w Szkole Podstawowej w Świętnie spotkały się reprezentacje szkół podstawowych na Gminnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II. Dziesięć reprezentacji uczniów ze Szkoły Podstawowej w Mochach, Szkoły Podstawowej w Obrze, Szkoły Podstawowej nr 1 w Wolsztynie, Szkoły Podstawowej nr 3 w Wolsztynie, Szkoły Podstawowej w Karpicku i Szkoły Podstawowej w Świętnie rywalizowało wspaniale się bawiąc w dwóch kategoriach wiekowych klas I - III i klas IV - VII. Dzięki wsparciu sponsorów wszystkie zespoły wyjechały z nagrodami a fundatorami byli: Burmistrz Wolsztyna, Ks. Proboszcz Parafii Ciosaniec, UKS „Leśnik-Junior” w Świętnie. Uczniowie wykonywali w zależności od wieku różne zadania takie jak: układanie puzzli tematycznych, konkurencje sprawnościowe, zabawy plastyczne, prace pisemne, odpowiedzi ustne na pytania itd. Podczas wspólnej zabawy nad całością czuwali jurorzy w osobach: p. Krystyna Domagała, p. Łucja Kaczmarek, p. Anna Skorupińska, p. Teresa Wojtkowiak, ks. Aleksander Werstler, p. Włodzimierz Chrzanowski. Po zakończeniu konkurencji w poszczególnych kategoriach ogłoszono wyniki i wyłoniono zwycięzców.  


W kategorii klas I - III
I miejsce: Szkoła Podstawowa w Świętnie  
II miejsce: Szkoła Podstawowa w Karpicku          
III miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wolsztynie

W kategorii klas IV – VII
I miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wolsztynie    
II miejsce: Szkoła Podstawowa w Obrze
III miejsce: Szkoła Podstawowa w Mochach

Uczestnikom i organizatorom na zakończenie pogratulował i podziękował pan Wojciech Lis Burmistrz Wolsztyna oraz ks. proboszcz Aleksander Werstler. Zarówno Burmistrz, jak i Ksiądz Proboszcz objęli także tegoroczny Konkurs Honorowym Patronatem. Patronatem medialnym Konkurs objęła Redakcja gazety „Wasz Dzień po Dniu”Ciekawym akcentem i znakomitym wprowadzeniem do Konkursu był program artystyczny, który zaprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Świętnie pod kierownictwem p. Mirosławy Adamczyk i p. Marii Grubinskiej  nawiązujący do 39. rocznicy powołania Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową w Rzymie.

Wszystkim uczniom, pracownikom dydaktycznym i obsługi, rodzicom, jurorom, sponsorom, którzy pomogli w organizacji tegorocznego konkursu bardzo serdecznie dziękujemy, Dziękujemy też wszystkim uczestnikom, nauczycielom przygotowującym reprezentacje szkół, jak i dyrektorom tych szkół za przyjęcie naszego zaproszenia  do udziału w konkursie.ZSP Świętno

ZSP Świętno


ZSP Świętno

ZSP Świętno


ZSP Świętno

ZSP Świętno


Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © by www.konkurs.zspswietno.pl 2008 - 2024
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"
Osób online: 1
stat4u